Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında Sn. Yaşar Eren tarafından kurulmuş olup,1997 yılından itibaren TEMİZ METAL RAF SAN ve TİC.LTD.ŞTİ ünvanı altında faaliyetine devam etmektedir.EKSEN RAF tescilli markası ile her türlü depo,mağaza ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik raf üretimi yapmaktadır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit edip,bilgisayar destekli tasarımlar yapıp,üç boyutlu renkli görseller hazırlandıktan sonra planlama ve üretim yapılmaktadır.Firmamız 26 yıllık referansları ile uygun fiyat ve ödeme alternatifleriyle müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaya devam etmektedir.Ürettiğimiz başlıca ürünler; depo rafları, market rafları, arşiv dolapları, soyunma dolapları ve mağaza ekipmanlarıdır. Ürettiğimiz ürünler ile süpermarketlere, yapı marketlere, mağazalara, devlet kuruluşlarına ve birçok sanayi koluna hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler geliştirerek keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetlerimizle müşterilerimize anahtar teslim proje hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimiz ve uzman montaj kadromuzla müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen göstermekteyiz. Proje hizmetimiz dışında, satışlarımızın bir kısmını yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimiz aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.

Çalışanların güvenliğini her şeyin önünde tutan şirketimiz, iş güvenliği konusunda uzman iş ortaklarıyla çalışarak çalışanlarının güvenliğini sağlamaktadır. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişim anlayışıyla istihdam ve ihracat konularında ülkemize katkı sağlamaya çalışan şirketimiz, EKSENRAF markasıyla kalite ve dürüstlükten ödün vermeden sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından birisi olmayı hedeflemektedir..