Hakkımızda

cropped cropped eksen raf logo e1550056928462

Firmamız 1990 yılında Sn. Yaşar Eren tarafından kurulmuştur. Eksen Raf tescilli markası ile her türlü depo, mağaza ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik raf üretimi yapmaktadır. 33 yıllık tecrübesi ile raf ve depolama sistemleri sektöründe öncü bir firma olan şirketimiz, 5000 metrekarelik modern üretim tesisinde 30'dan fazla deneyimli çalışanı ile hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında, 10.000'den fazla başarılı proje tamamlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak özelleştirilmiş raf ve depolama çözümleri sunar.

Firmamız, kalite standartlarına uygun, dayanıklı, estetik ve işlevsel raf sistemleri ile müşterilerinin her türlü depolama ihtiyacına cevap verir. Her projede müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, depolama alanınızı en verimli şekilde kullanarak maliyetlerinizi düşürür ve depolama operasyonlarınızın performansını artırır.


Müşterilerimizin güvenini kazanmak için, ürünlerimizi yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretiyor, projelerimizi zamanında teslim ediyor ve satış sonrası destek hizmeti sunuyoruz. 33 yıllık tecrübemiz, yüksek müşteri memnuniyeti oranımız ve uzman ekibimiz ile raf ve depolama sistemleri konusunda lider bir konumdayız.

KOD 105 B min
Depo Raf Sistemleri 11 1
KOD 132 B 1

5000m²

Kapalı Alan Üretim Tesisi

30+

Kişilik Tecrübeli Ekip

10000+

Başarılı Proje

33

Yıllık Deneyim